Plungės rajono 5-6 klasių „Sveikuolių Sveikuoliai“

Plungės rajono 5-6 klasių „Sveikuolių Sveikuoliai“

Spalio mėnesį Akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyksta mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.

Spalio 12 dieną konkurse varžėsi 5-6 klasių amžiaus vaikai.  Dalyvavo tik 2  komandos: Kulių gimnazijos ir akad. A. Jucio pagrindinės mokyklos komandos.

Konkurso pradžioje visus pasveikino Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos direktorė Ramutė Baužienė bei Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Mantas Česnauskas. Komandos prisistatė, atliko paruoštas teorines ir  praktines užduotis. Dalyviai savo sugebėjimus demonstravo sporto salėje, atlikdami sportines užduotis.

Visas viktorinos ir judėjimo užduotis vertino komisija: Visuomenės sveikatos biuro laikinoji direktorė Daiva Zablockienė, savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Dangirutė Vaškienė, Plungės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiosios tyrėjos Lina Jocienė ir Vida Žilinskienė,  Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Tamošauskas.

Susumavus konkurso rezultatus, paaiškėjo, kad į konkurso II etapą pateko:

  • 5-6klasių amžiaus vaikų grupėje – Plungės rajono Kulių gimnaziją. Apsilankymą baseine padovanojo  VšĮ Plungės  rajono savivaldybės ligoninė.
  •