Pasaulinė vandens diena

Šių metų kovo 22 dieną Plungės technologijų ir verslo mokykloje surengta akcija „Sveikiausias gėrimas – vanduo“. Akcija skirta Pasaulinei vandens dienai paminėti. Šią dieną įvairiose šalyse siekiama atkreipti dėmesį į vandens svarbą, jo kokybės reikšmę žmogaus sveikatai.

Per ilgąją pertrauką akcijos organizatorės ir vykdytojos – neformaliojo švietimo organizatorė Monika Aniščenko, mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė, Kp16 grupės mokinės Sandra Karečkaitė ir Sigita Simonavičiūtė – kvietė mokinius ir mokytojus dalyvauti akcijos žaidimuose, klausimų – atsakymų užduotyse. Teisingai atsakiusieji į klausimus, buvo vaišinami obuoliais. Mokiniai aktyviai dalyvavo ir varžytuvėse, kur teko rungtyniauti, kas greičiau pripūs balioną. Per pertrauką mokiniai ir mokytojai buvo vaišinami vandeniu, paaiškinant vandens reikšmę žmogaus sveikatai.

Galime pasidžiaugti, jog akcijos metu sulaukta didelio mokinių bei mokytojų susidomėjimo. Mėgaukimės vandeniu – juk tai pagrindinis energijos šaltinis, reikalingas gyvybinių funkcijų palaikymui.

 

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė