Akcijos „10 tūkstančių žingsnių kasdien: moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“ dalyvių dėmesiui!

Akcijos „10 tūkstančių žingsnių kasdien: moterys eina į Romą, vyrai – į Atėnus“ dalyvių dėmesiui!

Akcija jau eina į pabaigą. Rugsėjo 24-ąją finišuoja moterys, nuėjusios ne mažiau kaip 2 mln. 80 tūkst. žingsnių (atstumą, prilygstantį keliui nuo Vilniaus iki Romos), spalio 15-ąją – vyrai, nuėję 2 mln. 300 tūkst. žingsnių (atstumą, prilygstantį keliui nuo Vilniaus iki Atėnų).

Sveikiname visus šios precedento neturinčios akcijos dalyvius ir prašome neužmiršti iki spalio 26 d. 12 val. į Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokyklą el. paštu zenonas.javtokas@smlpc.lt išsiųsti užpildytas akcijos dalyvių korteles.

Be tos naudos, kurią gavo kiekvienas akcijos dalyvis stiprindamas savo sveikatą, Jūs galite laimėti dar ir akcijos organizatorių bei rėmėjų prizus, nes atsiųstos akcijos dalyvių kortelės dalyvaus prizų laimėtojų atsitiktinėje atrankoje, kuri vyks spalio 27 d. 14 val. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokykloje (Vytauto g. 87, Trakuose). Renginys viešas, jame kviečiami dalyvauti akcijos dalyviai, rėmėjai, žiniasklaida. Greitai sužinosime, kas iš Jūsų lankysis Romoje ar Atėnuose!

 

Sveikatos mokymo ir ligų  prevencijos centro Sveikatos mokyklos direktorius Zenonas Javtokas

 

Pagrindiniai akcijos rėmėjai:

 

 

 

 

 

 

SMLPC informacija